Ik wil informatie over

Contact

Bedankt voor uw interesse in De Dubbeldam Groep. Wij houden u via social media op de hoogte van onze ontwikkelingen en verwelkomen u graag als klant. In het kader van de AVG verwijzen u naar onze privacyverklaring.

Onderdeel van de Dubbeldam Groep

Dubbeldam Schade is onderdeel van de Dubbeldam Groep; een vooruitstrevende groep van bedrijven actief in de schadeherstelbranche en in de maakindustrie. Binnen de groep zijn 150 medewerkers werkzaam.

www.dubbeldamgroep.nl

Dubbeldam Schade Schelluinen
1/7

Contactgegevens:

A.A.S. Dubbeldam Schade Hardinxveld-Giessendam

Rivierdijk 638
3371 EE Hardinxveld-Giessendam

TEL. 0184 616 455
E-MAIL hardinxveld@autoschadedubbeldam.nl

     

A.A.S. Dubbeldam Schade Papendrecht

Geulweg 5
3356 LB Papendrecht

TEL. 078 615 1011
E-MAIL papendrecht@autoschadedubbeldam.nl

     

A.A.S. Dubbeldam Schade Dordrecht

Cornelis Lelystraat 11
3316 ET Dordrecht

TEL. 078 617 7177
E-MAIL dordrecht@autoschadedubbeldam.nl

     

Dubbeldam Schade Schelluinen

Griendweg 100
4209 DB Schelluinen

TEL. 0184 612 264
E-MAIL schelluinen@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Schade Zwijndrecht

Gildenweg 10
3334 KC Zwijndrecht

TEL. 078 610 0777
E-MAIL zwijndrecht@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Schade Maasdijk

Transportweg 7
2676 LM Maasdijk

TEL. 085 487 4230
E-MAIL maasdijk@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Truck & Bus

Postbus 1199
3330 CD Zwijndrecht

TEL. +31 (0)85 487 4215
E-MAIL bus@dubbeldamschade.nl

     

Dubbeldam Carrosserie

Mandenmakersstraat 6
3334 KE Zwijndrecht

TEL. +31 (0)78 610 0333
E-MAIL carrosserie@dubbeldamgroep.nl

Bergings Centrale Drechtsteden

Rijksstraatweg 92
3316 EH Dordrecht

TEL. 078 618 3378
E-MAIL info@bergingscentraledrechtsteden.nl